שוק הנדל”ן ברעננה חווה שינוי משמעותי. השינויים הם, לרוב, חיוביים מכיוון שחלה עלייה בפיתוח של בתים חדשים וחללים מסחריים.

בניגוד לשאר חלקי ישראל, רעננה אינה סובלת מעומס ויש בה הרבה מקום לצמיחה. העיר מתהדרת גם בתחבורה ציבורית מצוינת ובקישוריות מצוינת עם תל אביב וירושלים.

נרשמה זינוק בבנייה בסוף 2017 שהובילה לגידול בהיצע, שהוריד את המחירים ב-10%. זה גרם ליותר אנשים לקנות בתים מה שהביא ליותר הזדמנויות בנייה.

מהן ההתפתחויות החדשות ביותר בסצנת הנדל”ן של רעננה?

עיריית רעננה הודיעה זה עתה על יוזמה חדשה לקידום סצנת הנדל”ן בעיר. זה נעשה כדי לענות על הצרכים של אוכלוסייה גדלה. נבנות תשע שכונות חדשות שיספקו יותר אפשרויות דיור לאנשים העובדים ברעננה. העירייה מתמקדת בהשכרת דירות, שתעניק יותר אפשרויות דיור לאנשים העובדים ברעננה.

איך להשיג את בית החלומות שלך ברעננה בלי לשבור את הכיס

לחיות חיים מספקים זה לא רק לעבוד קשה ולהתפרנס. זה גם על מגורים במקום שאתה יכול לקרוא לו שלך.

ישראל עוברת כבר תקופה מצוקת דיור, וגם מחירי הנכסים למגורים החלו להרקיע שחקים. עלות רכישת בית בר השגה ברעננה הפכה כעת לבלתי ניתנת להשגה עבור רוב האנשים.

אבל לפני שאתם מוותרים על החלום, עדיין יש פתרונות שיכולים לעזור לכם למצוא בתים משתלמים למכירה ברעננה במחירים זולים.

3 סיבות מדוע כדאי להשקיע בנדל”ן

  1. ביטחון – אחת הסיבות החשובות ביותר להשקעה בנדל”ן היא ביטחון. זוהי דרך טובה להשיג הכנסה יציבה ואחת הדרכים הטובות ביותר להגן על הכסף שלך מפני אינפלציה.
  2. הערכה – ערכי הנכס נוטים לעלות עם הזמן, מה שאומר שערך הנכס ימשיך לעלות למרות שאולי אינכם סוחרים בו באופן פעיל או הופכים אותו. במילים אחרות, ההשקעה תכניס יותר כסף מבלי שתעשה דבר!
  3. גיוון – סיבה נוספת לכך שהשקעה בנדל”ן היא חכמה היא משום שהיא מספקת גיוון רב לתיק ההשקעות שלכם. אם סוג אחד של השקעה אולי לא מצליח כל כך, אתה יכול לפנות לסוג אחר של השקעה ולקבל תיק מגוון שתמיד יספק גיוון.

מה מצב הנדל”ן ברעננה? תובנות ממומחה מקומי

שוק הנדל”ן ברעננה פורח וכבר זמן מה. בשנה האחרונה עלה המחיר הממוצע של דירת 3 חדרים ברעננה בלמעלה מ-20%. אם אתם מוכנים לעשות קניות קצת מחוץ למרכז העיר, תקבלו עסקה טובה יותר. למשל, חלק מהרישומים בנווה אילן מתחילים במיליון שקל. שוק הנדל”ן ברעננה ממשיך לשגשג ולא מראה סימני האטה. המחיר הממוצע לדירת 3 חדרים במרכז העיר עלה בשנה האחרונה ביותר מ-20%. אם אתם מוכנים לרכוש דירה מחוץ למרכז העיר, תקבלו עסקה טובה יותר ולא תהיו נתונים למחירים כה גבוהים.

שוק הנדל”ן הנוכחי ברעננה

שוק הדיור ברעננה פורח עם עליית הדירות החדשות וירידת הארנונה.

מחירי הדירות עלו במהירות, כמו גם יחידות ההשכרה הזמינות. אולם כתוצאה מכך ירדו הארנונה וכן ירדו מספר היחידות הקיימות.

שוק הדיור הנוכחי בעיירות המנדטוריות

שוק הדיור הזה הוא אחד המעניינים בעולם. הוא עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ממשלת ישראל ניסתה להסדיר את עיירות החובה ואת שוקי הדיור שלהן בתוצאות מעורבות.

שוק הדיור הנוכחי בעיירות המנדטוריות הוא אחד המעניינים בעולם. הוא עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ממשלת ישראל ניסתה להסדיר את עיירות החובה ואת שוקי הדיור שלהן בתוצאות מעורבות.

שוק הדיור הנוכחי הוא בעייתי מכיוון שאין בו היצע לביקוש, מה שמוביל להצעות גבוהות יותר של אנשים כאשר הם מנסים לרכוש בית, מה שמוביל אותם לשכור במקום מה שמעלה את מחירי השכירות.

מסקנה: מה זה אומר לבעלי בתים ולמשכירים עתידיים?

לעתיד של בעלות בתים ובעלות דירה יש השלכות עמוקות על הכלכלה. מאמר מסביר כיצד הטרנדים החדשים בענף זה ישנו את האופן שבו אנו רואים בעלות על בתים, ומה המשמעות של זה הן לבעלי הבתים הנוכחיים והן לבעלי הדירות העתידיים.

בחודשים האחרונים הוכנסו טכנולוגיות חדשות רבות שיעזרו להקל ולשפר את שוק הדיור של היום. עם השינויים הללו, חשוב לשקול כיצד נראה עתיד הדיור ומה המשמעות עבור מי ששוכר כעת או מחפש לרכוש את ביתו הראשון.