בשנים האחרונות הפכה ראשון לציון למוקד משיכה עבור זוגות צעירים, זוגות מבוגרים יותר ואפילו רווקים. העיר, שהתפתחה לא מעט בעשור האחרון, מעמידה לרשות תושביה מגוון רחב של אפשרויות: בתי ספר, גנים, מתנ”סים, מרכזי קניות גדולים וגם תחבורה ציבורית זמינה מכל מקום כמעט. מי שמחפש פרויקטים בראשון לציון, יגלה שישנן כיום לא מעט אופציות כאלו, במסגרת פרויקטים מובילים, המוצעים לכל המעוניינים להתגורר במרכז וליהנות מיתרונותיה הרבים של העיר. “הגן הצרפתי”, אחד הפרויקטים הבולטים של “צרפתי צבי ובניו” מציע 30 יחידות מרווחות, המתאימות בעיקר למשפחות עם ילדים.

מגוון של אפשרויות בעיר אחת

חברת “צרפתי צבי ובניו”, אחת מחברות הבניה המובילות בישראל, מציעה מבחר של פרויקטי בנייה בכל רחבי הארץ, לרבות ראשון לציון. לצד הפרויקט המצליח “הגן הצרפתי” שבעיר, אפשר גם למצוא את הפרויקטים “סנטרל ביאליק” עם 112 יחידות דיור, את הפרויקט  “צמרות” עם 27 יחידות דיור ואת הפרויקט “סנטרל מנהטן” עם 156 יחידות דיור. פרויקטים אלה שאוכלסו בשנים האחרונות מעמידים לרשות הדיירים דירות מרווחות, סביבה ירוקה ונעימה וגם גישה לחנויות שבאזור. מעבר לפרויקטים אלה, אחראית חברת “צרפתי צבי ובניו” גם על פרויקטים בערים נוספות, כמו “רודנסקי” ו”לוי אשכול” בתל אביב, “מגדל רוטשילד” ו”קלאסיק” בבת ים ועוד רבים נוספים.

אז, למה דווקא ראשון לציון?

לא בכדי מושכת אליה ראשון לציון המונים. העיר, שנמצאת במרחק נסיעה לא רב מתל אביב, מאפשרת לתושביה ליהנות מאיכות חיים ורמת חיים גבוהה, קרוב במידה מסוימת אל העיר הגדולה תל אביב, אך מספיק רחוק ממנה כדי ליהנות משקט ומשלווה. תושבי העיר יכולים למצוא מבחר של משרות שונות, הן בראשון לציון, הן ברחובות הקרובה והן בתל אביב והסביבה. לילדים מוצעים לא מעט בתי ספר וגנים וגם פעילויות שונות לאורך כל השנה. ראשון לציון מתאימה גם לצעירים, לרווקים ולרווקות. פרויקטים רבים מציעים דירות למכירה בראשון לציון, הנחשבות לקטנות יחסית, עם 2.5 חדרים, וזאת לצד אזורי הבילוי שבעיר, המסעדות הרבות שבה, בתי הקפה וגם הסינמה סיטי, המיועד לחובבי הסרטים. השכונות החדשות שבעיר מודרניות מאד, חלקן אף קרובות לים ומוצעות במחירים סבירים, המתאימים כמעט לכל כיס. מי שמעוניין בדירות למטרת השקעות נדל”ן, יוכל ליהנות מתשואה גבוהה. הביקוש לדירות חדשות בראשון לציון הוא רב מאד ואיננו פוסק. ישנם לא מעט פרויקטים חדשים בעיר, לצד הקיימים, ההופכים את מגוון הדירות לרחב יותר ומאפשרים לכל מי שרוצה להתגורר בה למצוא את הפתרון המתאים לו.

דירות למכירה בראשון לציון