לאחר שנים ארוכות בהן נתפסה קריית אונו כאחות הרדומה של תל אביב, דווקא בתקופה האחרונה חלה התעוררות, כאשר יותר ויותר משפחות מגלות את הקסם שבה ובוחרות להקים בה את ביתן. בימים אלה, עם סיום הקמת שכונת פסגת אונו החדשה, מסתבר שגם היוקרה נודדת מזרחה.

בשקט בשקט ומבלי שנשים לב, מתעורר שוק הנדל”ן בקריית אונו והופך אותה מעוד עיר לוויין בגוש דן לאלטרנטיבה של ממש למי שמחפש איכות חיים ברמה גבוהה. ההשקעה העצומה בתשתיות, בתרבות, בתחבורה, בפיתוח מערכת בריאות איכותית ומעל לכל – ההשקעה האדירה בחינוך, עושות את שלהן וממצבות את קריית אונו כעיר פרברית בתנופה מתמדת, עיר שללא ספק נהנית מקרבה לתל אביב, אך מציעה שלל יתרונות נוספים.
פרויקט בקריית אונו

בקריית אונו ניתן למצוא כיום את כל מה שדרוש כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה: נגישות גבוהה לצירי תחבורה ראשיים, מוסדות חינוך איכותיים, קאנטרי קלאב וחדר כושר, קניון ומרכזי קניות ובילוי, בתי קולנוע, מוסדות חינוך מובילים לכל הגילאים וסביבה שקטה ופסטורלית עם דגש על שטחים ציבוריים, פארקים וריאות ירוקות.

בצפון קריית אונו, סמוך לכביש מכבית [471] מסתיימת בימים אלה הקמתה של שכונה חדשה ויוקרתית, פסגת אונו. השכונה, שכבר מאוכלסת ברובה באוכלוסייה צעירה ואיכותית, מתאפיינת בפיתוח ותכנון סביבתי חכם. מעבר לתכנון המוקפד ולנגישות הגבוהה מהם נהנים התושבים, כוללת השכונה פארק ירוק רחב ידיים המשתרע לאורכה. בפסגת אונו הושם דגש נוסף על היוקרה תוך שמירה על גישה תכנונית המספקת את כל צרכי התושבים במרחק הליכה – לפארק, לבית הקפה ולמרכז הקניות הסמוך, ואפילו לקאנטרי קלאב.

כשמדובר ביוקרה, ניתן למצוא בפסגת אונו מגדלי מגורים מפוארים, כאשר הבולט שבהם הוא פרויקט צרפתי BEONO, הפרויקט האחרון שייבנה בשכונה. המגדל, המתנשא לגובה של 21 קומות ומציע תמהיל דירות של 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים, נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במיקום מרכזי ונגיש ועם מפרט עשיר ואיכותי, כיאה לחברת צרפתי צבי ובניו המשמשת גם החברה היזמית וגם הקבלן המבצע. בצרפתי BEONO הושם דגש על חוויית מגורים מושלמת ומחשבה על כל הפרטים שהופכים פרויקט מגורים לבית: לובי מרווח ומעוצב, סביבה בטוחה לגידול משפחה וילדים, קרב ה לכל מקום ומכל מקום, פיתוח סביבתי נרחב ותכנון אדריכלי חכם המנצל את החלל באופן אופטימלי.

מיקומו של הפרויקט בשכונת היוקרה בצפון קריית אונו, אחת מהערים המתפתחות ביותר במרכז הארץ, העובדה שזהו הפרויקט האחרון הנבנה בשכונה והעובדה שצרפתי צבי ובניו היא גם החברה היזמית וגם הקבלן המבצע בפועל, מעניקים לפרויקט את חותמת האיכות הטובה ביותר. לקהל הרוכשים מעניקים כל אלה את הביטחון שברכישת דירת יוקרה באזור שקט, עם כל היתרונות הקיימים – חינוך, תרבות, נגישות ומגורים בלב אוכלוסייה איכותית.

מבצע ל- 5 רוכשים בלבד – שלמו עכשיו 20% בלבד – ואת היתרה בסמוך לאכלוס.

חברת צרפתי צבי ובניו היא חברת בניה ציבורית ומובילה בעלת ותק, רקורד מוצלח ומוניטין מוכח: בנייה ותכנון של אלפי יחידות דיור בעשרות פרויקטים באזור השפלה והמרכז – באר יעקב, נס ציונה, רחובות, מודיעין, ראשל”צ, בת-ים, חולון, ת”א, נתניה ופרדס חנה. החל ממגרשים לבנייה עצמית, דרך שכונות קוטג’ים צמודי קרקע, בנייני קומות, מגדלים ועד אלפי מ”ר של שטחי מסחר ומשרדים.