ההשקעה בנדל”ן נחשבת להשקעה הנבונה והבטוחה ביותר בישראל, וכך גם ברוב העולם המערבי, ובצדק. עם אחוזי תשואה מרשימים, ביטוחים מחייבים להלוואות, והזדמנות לקבל הכנסה פאסיבית מהר מאוד אחרי ההשקעה, אין פלא שכל כך הרבה אנשים תרים אחרי ההשקעה הבאה שלהם בדירה.

דירה להשקעה

רשומה קצרה זו נועדה לפתוח לכם את האופקים ולהכיר לכם את האזורים השווים ביותר להשקעה בישראל, אזורים המוכיחים את עצמם כיעד מובחר לאיתור ורכישה של דירות כנכס מניב במיוחד.

קניית דירה – איפה משקיעים אלו שמבינים

 דירה למכירה ברמת אביב – בואו ונתחיל עם המובן מאליו, אך נשפוך עליו אור חדש, כאשר אנו מדברים על אזור יפו או בת-ים, וכמובן, השכונות שממוקמות בדרומה ומזרחה של העיר. אחרי הזינוק של פלורנטין והנסיקה של אזור התחנה המרכזית, זה הרי רק עניין של זמן עד ששכונות כמו יד-אליהו, שכונת התקווה ושכונות דרומיות יותר יתחילו להתרומם. יפו כבר החלה לזנק, עם פרויקטים של יוקרה וכרישי נדל”ן הרוכשים בניינים שלמים, אך מי שמתעקש ימצא דירות להשקעה בחלקים שונים של יפו, ויעשה את אחד הצעדים המשמעותיים בחייו לעבר האמידות הכלכלית.

 דירות להשקעה בירוחם – לא המקום הראשון שהייתם חושבים עליו, אך מקום שמבחינת המספרים מציע סיפור מעניין. בשנת 2014 ירוחם הציעה לבעלי הדירות המשכירים את הנכס שלהם תשואה מרשימה של קרוב לשש אחוז (לעומת תל אביב – 3.3 אחוז!), לא מעט אנשים זיהו את הפוטנציאל והחלו להשקיע בעיר, והיום כבר קוצרים את הפירות.

חדרה – עם תחנת רכבת, מרחק סביר מתל אביב, וכמובן, הקרבה לים, חדרה נעלמה מתחת לרדאר של הרבה אנשים, אך אלו שגילו אותה יזהו את השינוי הגדול שמתחולל בעיר, עם השקעות של מיליוני שקלים בפיתוח עירוני ובניית פרויקטים של מגורי יוקרה, סימנים לצמיחה בהתהוות, ולעליית מחירים שכבר מתרחשת – לרוץ ולקנות!

נודדים לפריפריה – השקעה רחוק לטווח לא רחוק

דירה להשקעה באילת – אילת מתפתחת, והיתרון שלה כעיר קיט נותן לבעלי החזון (והדירות) הזדמנות להשכיר את הנכס שלהם במחירים גבוהים בחודשי הקיץ, ולעיתים אף בחודשי החורף, לתיירים המגיעים לעיר, וזאת בנוסף לתשואה המרשימה של 5.9% בשכירות בשנת 2014, ובעליית המחירים הסבירה שעלתה מעל 4% באותה השנה.

קריית שמונה – הכוכב של הצפון התגלה כהשקעה סולידית וחזקה עם תשואת שכירות של קצת פחות משש-וחצי אחוזים, ועליית מחירים מרשימה של למעלה משמונה אחוזים בשנה, מה שהופך אותה ליעד לוהט להרבה מאוד משקיעים המכוונים צפונה, ואולי גם בשבילך.