מחדשים את העיר

התחדשות עירונית
בצרפתי צבי ובניו

התחדשות עירונית במסלול הבטוח עם צרפתי צבי ובניו

פינוי בינוי זו הזדמנות מצויינת עבורך, אבל גם לא מעט דאגות וכאבי ראש. אנחנו בחברת צרפתי צבי ובניו מזמינים אותך לשמוע על המסלול הבטוח, ופשוט לקבל יותר.

מחדשים את העיר

חברת צרפתי צבי ובניו, מחברות הבניה המובילות בארץ, מתמחה בבניית שכונות מגורים, בבנייה רוויה ובפרויקטים של התחדשות עירונית תמ”א 38 ברחבי גוש דן. הפרויקטים מבוצעים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך הקפדה יתרה על יעילות, לוחות זמנים, איכות המוצר וליווי צמוד של הפרויקט לכל אורך הדרך.

כחברה יזמית וקבלנית, מאגדת חברת צרפתי צבי ובניו את כל השירותים תחת קורת גג אחת ומבצעת את כל שלבי הפרויקט, החל מאיתור המתחם ועד לכניסה לדירה החדשה.

הניסיון המקצועי מאפשר לנו להציע תשתית איכותית המבוססת על מיטב בעלי המקצוע – מהנדסים מומחים בענף בנייה ייחודי זה, יועצים מקצועיים ואדריכלים מובילים – כולם בעלי ניסיון מוכח בתכנון ובביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית תמ”א 38 ופרויקטים מורכבים של בנייה.

הפרויקטים שלנו מתאפיינים בחדשנות, במפרט עשיר, תכנון אדריכלי חכם, איכות ביצוע ורמת גימור גבוהה ביותר, תוך עמידה בלוחות זמנים מוגדרים ובעלויות. אנו עושים כל הנדרש על מנת לאפשר לדיירים להמשיך להתגורר בביתם במהלך תקופת העבודות בנוחות מירבית, להבטיח עלייה בערך הנכס ולהביא לשדרוג משמעותי באיכות החיים.

אנו מתחייבים לשקיפות ולזמינות לטובת שביעות רצונם של הדיירים. היחס האישי, המקצועיות והאמינות הם המובילים אותנו בעשייה לאורך השנים.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים על הדירה החדשה שלכם.

0
פרויקטים
בתכנון ובנייה
0
משפחות
שאיתנו
0
יחידות חדשות
בתכנון ובנייה
0
יחידות שאוכלסו
בהצלחה

בואו להיות חלק מהמשפחה!

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה מסומנים ב-*
דילוג לתוכן